MONTEROSA BRUSSON:


Monterosa Ski - choć stanowi część Doliny Aosty to zasługuje na oddzielne jej potraktowanie. Znajduje się tutej aż 180 km tras narciarskich otoczonych szczytami ponad 4000m. Składa się ona z trzech dolin Ayas, Gressoney i Alagna, połączone trasami i wyciągami oferują przede wszystkim długie niezwykle malownicze trasy o naprawdę wielkich różnicach wysokości. Znajduje się tu słynna, 13 km trasa z Punta Sarezza (2702 m) do Champoluc - trzecia co do długości oznakowana trasa narciarska w Europie. Monterosa to jednak nie tylko oznakowane trasy, to ponad 220 kilometrów kwadratowych pól śnieżnych do freeskiingu! Region ten doskonale nadaje się dla miłośników freerajdów i wypraw heli-ski. Świetnie przygotowani lokalni przewodnicy za ok. 250 EUR zafundują nam przygodę życia - zjazd polami lodowcowymi ze szczytów masywu Monterosy do pobliskiego Zermatt w Szwajcarii. Region Free Ride Paradise - Alagna gdzie wybudowano kolej linową na szczyt "Punta Indren" 3260 m pozostawiając rozległe zbocza góry w dziewiczym stanie, daje możliwość zjazdów off-piste kilkoma wariantami do Alagnii lub Gressoney Trinite.

ZAKWATEROWANIE:


Hotel Italia ***
Ten położony w centrum malowniczo położonej miejscowości Brusson, zaledwie 9 km od tras Champoluc - Monte Rosa i tylko 1 km od stoku w Brusson. Hotel to rodzinnie prowadzony, przytulny obiekt, znajdziecie tutaj Państwo recepcję, bar (w których można połączyć się z siecią WIFI bezpłatnie), salę spotkań oraz hotelową restaurację "Le Deux Arbres" serwującą dania zarówno typowo włoskie, jak i specjały należące do regionalnych dań Aosty. Hotel Italia oddaje do Państwa dyspozycji eleganckie, stylowo wykończone pokoje wyposażone w łazienki , telefon, telewizję oraz sejf. Większość pokoi posiada również balkony. Hotel posiada również apartamenty idealne dla rodzin z dziećmi.

WYŻYWIENIE:


Śniadania w formie bufetu szwedzkiego oraz obiadokolacje (serwowane 3 daniowe kolacje z bufetem sałatkowym i wodą)

CENA ZAWIERA:


- transport lux autokarem
- zakwaterowanie w pokoju 2,3,4,5 os.,
- wyżywienie - śniadania (bufet), obiadokolacje (3 dania serwowane z dokładkami, bufet sałatkowy, woda)
- opiekę pilota
- ubezpieczenie KL (25.000 Euro), NNW (10.000 zł), bagaż 800 zł.
- składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

CENA NIE ZAWIERA:


- karnetów narciarskich,
- wypożyczenia sprzętu narciarskiego,
- napoi (poza wodą) do obiadokolacji,
- obowiązkowej taxy klimatycznej od osoby powyżej 13 lat - 0,80 euro/dzień/os

SKIPASS:


karnet dla dorosłych ok. 240 euro,
młodzież urodzona po 31.10.2002 ok. 210 euro,
dzieci urodzone po 31.10.2008 160 euro.

Ceny karnetów narciarskich mogą ulec zmianie

MIASTO ZBIÓRKA GODZINA WYJAZDU DOPŁATA
Bielsko-Biała zatoczka WPK (Dolna płyta PKS) 21:40 -
Cieszyn McDonald's (stacja Lotos), ul. Katowicka 42 22:00 -
Czechowice-Dziedzice stacja Jet Mc Donald 21:15 -
Częstochowa Mc Donald ul. Drogowców 1 18:15 -
Gliwice Dworzec PKS ul. Pionierów 8 19:30 -
Kalisz ul. Dworcowa (parking przy PKP) 12:30 100 PLN
Katowice ul. Mickiewicza 23-27, parking strzeżony 20:30 -
Kielce Parking przed dworcem PKP 16:30 -
Kraków Przy stadionie Wisły, Reymonta 22 19:00 -
Leszno Parking przy stadionie Smoczyka 13:30 100 PLN
Lublin ul. Prusa 8, parking przed motelem PZM 11:30 70 PLN
Opole "Biedronka" ul. Dubois 18:00 -
Piotrków Trybunalski ul. POW(między PKP a PKS) 17:00 -
Poznań Hotel "Ikar" ul. Solna 12:00 100 PLN
Radom MC Donald koło Statoil, Czarnieckiego 73 14:00 -
Rzeszów Mc Donald Al. Powst. Warszawy 20 13:45 50 PLN
Tarnów Parking przed Hotelem Tarnovia 16:00 30 PLN
Warszawa MC Donald koło Statoil, Czarnieckiego 73 12:00 -
Wrocław Parking pod wzgórzem Andersa 16:00 -
Łódź Parking Łódź Kaliska (od Poczty) 16:00 -

INFORMACJE DODATKOWE:


- Uwaga! Przewóz bagażu - 1 para nart lub snowboard (w pokrowcu), torba na buty, 1 szt. bagażu głównego (max. 20 kg).

- Każdy uczestnik musi posiadać ważny DOWÓD OSOBISTY LUB PASZPORT!!! Zalecamy również posiadanie karty EKUZ (Karta Europejskiego Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej w oddziałach wojewódzkich NFZ).

- Połączenia antenowe z innych miejscowości odbywają się przy min. 8 osobach. Potwierdzenie połączeń antenowych odbywa się na 3 dni przed datą rozpoczęcia imprezy. Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane mikrobusami lub transportem publicznym i po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez Organizatora imprezy.

- Każdy uczestnik musi posiadać ważny DOWÓD OSOBISTY LUB PASZPORT!!! Zalecamy również posiadanie karty EKUZ (Karta Europejskiego Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej w oddziałach wojewódzkich NFZ).

- Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowych (np. choroby). Ubezpieczenie wynosi 2,6 % ceny wyjazdu i można je wykupić w momencie dokonywania rezerwacji imprezy poprzez wybranie w formularzu rezerwacji dopłaty "Ubezpieczenie wszystkich uczestników od kosztów rezygnacji wg OWU KR Standard Signal Iduna".

- Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/faktury