NARCIARSKIE WCZASY W BORMIO:


Do Bormio, ze względu na poziom trudności tras zjazdowych zapraszamy osoby, które samodzielnie i w stopniu dobrym potrafią jeździć na nartach lub snowboardzie. Nad bezpieczeństwem zjazdów czuwa kadra pedagogiczna z bardzo dobrą umiejętnością jazdy.

Bormio to przede wszystkim znana z mistrzostw świata w narciarstwie alpejskim góra Cima Bianca na której szusować można aż do ponad 3.000 m n.p.m. - stacja ta posiada 20 km tras czarnych, 30 km tras czerwonych, 10 km tras niebieskich oraz 10 km tras biegowych. Różnorodność zjazdów począwszy od łatwych, przez średnio trudne aż po trasy pucharowe dla zaawansowanych narciarzy sprawia iż jest to jedno z najbardziej poszukiwanych miejsc wypoczynku wśród narciarzy z całej Europy. Poza znaną stacją narciarską Bormio to także miasto idealne dla turystów. Znajdziecie tutaj dużo sklepów, restauracji, barów, dyskotek i wszelkiej infrastruktury potrzebnej do wypoczynku i rozrywki. W Bormio znajdują się także słynne w świecie kompleksy basenów termalnych oraz pijalnie wód mineralnych.

ZAKWATEROWANIE:


Hotel Albergo Belvedere ** Obiekt to rodzinny hotel z własnym ogrodem i pokojami z widokiem na góry. Mieści się w cichej okolicy, posiada udogodnienia, takie jak winda, przechowalnie na narty, bar, sala TV, Wi-Fi w miejscach publicznych, solarium, ogród, taras, garaż i strzeżony duży parking W hotelu Belvedere znajduje się duża sala połączona z barem, z telewizorem i sofami. Obiekt oferuje proste, ale przytulne pokoje, m.in.dla rodzin z dziećmi rozłożone na 3 piętrach.

Codziennie rano serwowane jest śniadanie w formie bufetu składające się z słodkich i słonych produktów. Restauracja czynna jest w porze lunchu i kolacji i oferuje typowe dania regionalne i narodowe.
http://www.belvederebormio.it/

WYŻYWIENIE:


Śniadania (bufet szwedzki), obiadokolacje: dwudaniowe z kilku zestawów do wyboru, bar sałatkowy. Dodatkową atrakcją będzie też fakt iż jeden raz na turnus serwowana jest kolacja regionalna.


CENA ZAWIERA:


- transport autokarem LUX,
- 7 noclegów hotel Albergo Belvedere,
- 7 śniadań, 7 obiadokolacji, woda do kolacji,
- ubezpieczenie KL i NNW SKI,
- Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

CENA NIE ZAWIERA:


- karnetów narciarskich,
- wypożyczenia sprzętu narciarskiego,
- napoi (poza wodą) do obiadokolacji,
- obowiązkowej taxy klimatycznej od osoby powyżej 10lat - 7euro


MIASTO ZBIÓRKA GODZINA WYJAZDU DOPŁATA
Bielsko-Biała zatoczka WPK (Dolna płyta PKS) 21:40 -
Częstochowa Mc Donald ul. Drogowców 1 18:00 70 PLN
Gliwice Dworzec PKS ul. Pionierów 8 19:30 40 PLN
Katowice ul. Mickiewicza 23-27, parking strzeżony 20:30 -
Kielce Parking przed dworcem PKP 16:30 90 PLN
Kraków Przy stadionie Wisły, Reymonta 22 19:00 40 PLN
Opole "Biedronka" ul. Dubois 18:00 80 PLN
Piotrków Trybunalski ul. POW(między PKP a PKS) 17:00 100 PLN
Poznań Hotel "Ikar" ul. Solna 12:00 130 PLN
Radom MC Donald koło Statoil, Czarnieckiego 73 14:00 100 PLN
Rzeszów Mc Donald Al. Powst. Warszawy 20 13:45 90 PLN
Tarnów Parking przed Hotelem Tarnovia 16:00 70 PLN
Warszawa Dworzec Zachodni stanowisko 10 12:00 120 PLN
Wrocław Parking pod wzgórzem Andersa 16:00 100 PLN
Łódź Parking Łódź Kaliska (od Poczty) 16:00 110 PLN

- Uwaga! Przewóz bagażu - 1 para nart lub snowboard (w pokrowcu), torba na buty, 1 szt. bagażu głównego (max. 20 kg).

- Każdy uczestnik musi posiadać ważny DOWÓD OSOBISTY LUB PASZPORT!!! Zalecamy również posiadanie karty EKUZ (Karta Europejskiego Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej w oddziałach wojewódzkich NFZ).

- Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowych (np. choroby dziecka). Ubezpieczenie to można wykupić nie później niż 5 dni po dokonaniu rezerwacji. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z biurem.

- Połączenia antenowe z innych miejscowości odbywają się przy min. 8 osobach. Potwierdzenie połączeń antenowych odbywa się na 7 dni przed datą rozpoczęcia imprezy. Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane mikrobusami lub transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej i po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez Organizatora imprezy.

- Faktury za pobyt wystawiamy nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem na prośbę klienta, w celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie - http://www.indexpolska.com.pl/faktury