WYCIECZKA DO HOLANDII NA PARADĘ KWIATOWĄ Z NOCLEGIEM:


RAMOWY PROGRAM IMPREZY:


1 dzień
Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy. Nocny przejazd przez Polskę, Niemcy do Holandii.

2 dzień
W godzinach porannych przyjazd do Zaandam, gdzie znajduje się jedna z największych atrakcji Holandii-Skansen wiatraków nad rzeką Zaan. W godzinach południowych/popołudniowych przejazd do Amsterdamu - „Wenecji Północy”, gdzie odwiedzimy Coster Diamonds - słynną szlifiernię diamentów. Wizyta w muzeum Van Gogha lub Rijksmuseum z kolekcją sztuki holenderskiej (m. in. Rembrandt, Veermer, Hals). Spacer po mieście - Plac Dam z Pałacem Królewskim i Pomnikiem Pamięci Ofiar II Wojny Światowej, następnie Dzielnica Czerwonych Latarni, gdzie znajduje się dom Rembrandta oraz Qude Kerk - najstarszy kościół w mieście. W malowniczej dzielnicy Jordaan - niegdyś najbiedniejszej dzielnicy miasta zobaczymy Westerkerk - piękny, duży kościół z najwyższą wieżą w mieście, na którą warto się wspiąć by spojrzeć na całe centrum. Po południu (dla chętnych) rejs statkiem po kanałach - dawnych drogach komunikacji i transportu towarów, podczas którego zobaczymy urokliwe zakątki miasta. W godzinach wieczornych zakwaterowanie. Nocleg.

3 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Keukenhof – najpiękniejszy na świecie wiosenny ogród gdzie na powierzchni 32 hektarów rosną miliony tulipanów i innych kwiatów cebulowych najróżniejszych odmian i kolorów. Udział w Paradzie Kwiatów - zobaczymy platformy samochodowe ozdobione kwiatami m. in. hiacyntami, tulipanami i żonkilami, a towarzyszyć im będą maszerujące orkiestry. Wyjazd w drogę powrotną w godzinach popołudniowych/wieczornych.

4 dzień
Powrót do Polski w godzinach rannych.

ZAKWATEROWANIE:


1 nocleg w hotelu ****
Przykładowy obiekt noclegowy - Hotel de Naaldhof**** (www.denaaldhof.nl)

OFERTA DLA SINGLI:


Istnieje możliwość zakwaterowania
- w pokoju dwuosobowym z możliwością dokwaterowania (1OS).

CENA ZAWIERA:


przejazd autokarem LUX,
1 nocleg w hotelu **,
1 śniadanie,
opieka pilota,
ubezpieczenie KL 10000 EUR i NNW 7000 zł, BP 800 zł (TU Signal Iduna),
składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

DOPŁATA OBLIGATORYJNA:


35 EUR/os. płatna u pilota w autokarze (opłata za bilet wstępu do Keukenhof, za zwiedzanie miasta oraz opłaty lokalne i administracyjne)

DOPŁATY FAKULTATYWNE:


Rejs po kanałach Amsterdamu - ok. 18 EUR/os. (płatne u pilota)
Skansen z wiatrakami - ok. 15 EUR/os. (płatne u pilota)

Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji wycieczki istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.

MIASTO ZBIÓRKA GODZINA WYJAZDU DOPŁATA
Bolesławiec Bolesławiec-Osła, parking przy KFC - autostrada A4 00:15 - Wyjazd 1 dzień później -
Chrzanów stacja Shell ul. Trzebińska 18:00 30 PLN
Częstochowa Dworzec PKP 17:15 50 PLN
Gliwice stacja Shell, ul. Rybnicka 159 19:30 -
Katowice McDonald's ul. Ofiar Katynia 5 k. Praktiker 19:00 -
Kraków McDonald's ul. Jasnogórska 2 17:15 40 PLN
Leszno Dworzec PKP - Leszno 21:00 60 PLN
Poznań dworzec PKP - Poznań Główny 20:00 80 PLN
Rogów Opolski stacja Lotos, skrzyżowanie A4 z DK45 21:00 -
Warszawa Dworzec PKP - Warszawa Centralna 16:30 100 PLN
Wrocław Dworzec tymczasowy POLBUS-PKS, ul. Joannitów 13/ ul. Sucha 22:30 -
Zabrze stacja benz. ORLEN / Lidl, ul. Wolności 508 19:15 -
Łódź Dworzec PKP - Łódź Widzew 17:30 90 PLN
Świebodzice ul. Jeleniogórska 21; parking Intermarche 23:45 -

UWAGI:


- W przypadku wyjazdu na imprezę zagraniczną KAŻDY uczestnik bez względu na wiek, zobligowany jest do posiadania przy sobie ważnego i odpowiedniego dokumentu tożsamości (w większości krajów ważny min. 30 dni od daty zakończenia imprezy), który uprawnia go do przekroczenia granicy z danym państwem (paszport lub dowód osobisty).

- Podany przy ofercie program imprezy jest programem ramowym - kolejność zwiedzania może ulec zmianie, a decyzje o kolejności zwiedzania podejmuje pilot.

- Podane przy ofercie kwoty na bilety wstępu/ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą one ulec zmianie niezależnie od BP INDEX, dlatego też prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.

- W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.

- BP INDEX nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 10 osobach autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez BP INDEX. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu. Czas trwania przesiadek ok. 30 min.

- Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowych (np. choroby). Ubezpieczenie wynosi 2,6 % ceny wyjazdu i można je wykupić w momencie dokonywania rezerwacji imprezy poprzez wybranie w formularzu rezerwacji dopłaty "Ubezpieczenie wszystkich uczestników od kosztów rezygnacji wg OWU KR Standard Signal Iduna".

- Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/faktury

- Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie www.indexpolska.com.pl/uwagi_dla_podroznych