OBÓZ MŁODZIEŻOWY NA WĘGRZECH:


ATUTY:


- hotel z basenem,
- w programie wstępy na największy w Europie Środkowej kompleks basenów termalnych,
- dobry standard hotelu,
- tylko 8 godzin jazdy z Polski!

HAJDUSZOBOSZLO:


HAJDUSZOBOSZLO - światowej sławy, węgierskie kąpielisko położone na ponad 30 ha powierzchni. Obejmuje 13 basenów z mnóstwem atrakcji. Wśród nich baseny ze sztucznymi falami, masaże wodne, zjeżdżalnie, szaloną rzeką itp. Miasto tętni życiem przyciągając gości z całej Europy.

ZAKWATEROWANIE:


Hotel FAMILYCLUB HOTEL**** & APARTMANOK położony w Centrum miasta w pobliżu kąpieliska termalnego. Zakwaterowanie w pokojach 3 i 4 osobowych z łazienkami, klimatyzacją, TV, radiem i lodówką. Do dyspozycji taras do opalania, basen do pływania i basen leczniczy.

WYŻYWIENIE:


3 posiłki dziennie (śniadania, obiady, kolacje) – kuchnia węgierska, suchy prowiant na drogę powrotną.

PROGRAM RAMOWY:


1 dzień
wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Słowację.
2 dzień
Przejazd przez Słowację na Węgry. Przyjazd do ośrodka w godzinach południowych, zakwaterowanie od godz. 14.00, obiad, zapoznanie z okolicą, kolacja, nocleg.
3-9 dzień
Pobyt wypoczynkowy w Hajduszoboszlo - plażowanie i kąpiele w basenach (3 całodzienne bilety na kąpielisko), zajęcia rekreacyjne, rozgrywki sportowe m.in. piłka siatkowa i wodna, turnieje tenisa stołowego, kometki, zabawy integracyjne, konkursy z nagrodami, piesze wędrówki, dyskoteki; udział w imprezach organizowanych przez kurort (festyny, koncerty, pikniki); wycieczki fakultatywne - Eger około 7000 HUF, Budapeszt około 8000 HUF, 1 wejście do Aqua Park plażowy baseny odkryte około 2300 HUF, 1 wejście do Aqua Parku z całodziennym biletem na zjeżdżalnie około 5300 HUF.
10 dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie około godz. 8.00. Pobranie suchego prowiantu. Wyjazd w drogę powrotną.
11 dzień
powrót do Polski w godzinach nocnych

UWAGI:


Zakwaterowanie w hotelu od godz. 14.00, wykwaterowanie ok. godz. 08.00. Turnus rozpoczyna się obiadem a kończy śniadaniem + suchy prowiant. Suchy prowiant (2 bułki, owoc, 2 butelki wody 0,5 l, wafelek, rogal). W drodze na opłacenie posiłków oraz toaletę przydatne drobne pieniądze. Koniecznie zabrać nakrycie głowy, krem z filtrem UV, ręcznik i obuwie plażowe. Proponujemy zabrać ze sobą około 5.000 HUF kieszonkowego + pieniądze na wybrane wycieczki.

WIEK UCZESTNIKÓW:


12-18 lat

CENA ZAWIERA:


- 8 noclegów;
- wyżywienie 3 x dziennie,
- suchy prowiant na drogę powrotną;
- transport autokarem klasy LUX;
- opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, węgierską opiekę medyczną;
- ubezpieczenie NNW (10 000 PLN), KL (15 000 EUR) i bagaż (800 PLN);
- 3 całodzienne bilety na kąpielisko,
- obowiązkowa składa na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

CENA NIE ZAWIERA:


- wycieczki fakultatywne;
- obiady w czasie podróży ok. 5 EUR/posiłek;
- obowiązuje kaucja zwrotna 25 EUR na ewentualne szkody wyrządzone przez uczestników;
- ubezpieczenie od kosztów rezygnacji
- ubezpieczenie od chorób przewlekłych

MIASTO ZBIÓRKA GODZINA WYJAZDU DOPŁATA
Bielsko-Biała 100 PLN
Częstochowa 100 PLN
Dębica 100 PLN
Gdańsk 170 PLN
Jędrzejów -
Katowice -
Kielce -
Kraków -
Lublin 120 PLN
Opole 100 PLN
Ostrowiec Świętokrzyski 80 PLN
Piotrków Trybunalski 100 PLN
Radom 90 PLN
Rzeszów 100 PLN
Skarżysko-Kamienna 50 PLN
Starachowice 80 PLN
Tarnów 100 PLN
Warszawa 120 PLN
Wrocław 120 PLN
Wrocław 120 PLN
Zawiercie 50 PLN
Łódź 120 PLN

UWAGI:


- Każdy uczestnik obozu musi mieć przy sobie ważny dokument tożsamości uprawniający go do przekroczenia granicy - dowód osobisty lub paszport! Dokument ten musi być ważny minimum 6 m-ce od daty powrotu!

- Limit bagażu 20 kg + 5 kg bagaż podręczny.

- Zalecamy również posiadanie karty EKUZ (Karta Europejskiego Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej w oddziałach wojewódzkich NFZ).

- Na obozy krajowe prosimy o zabranie legitymacji szkolnej. W przypadku imprez z dojazdem koleją legitymacja szkolna jest warunkiem przyznania biletu ze zniżką.

- KARTA KWALIFIKACYJNA (oryginał) musi być dostarczona do biura max. do 2 tygodni przed wyjazdem, aby uczestnik mógł wyjechać na obóz. Kartę można pobrać ze strony www.indexpolska.com.pl/PDF/karta_zim_kol.pdf

- Przybliżoną godzinę powrotu oraz kontakt do kierownika kolonii podajemy na zbiórce w dniu wyjazdu.

- Uczestnicy kolonii/obozu podzieleni są na 15-20 osobowe grupy w zależności od wieku. Na każdą grupę przypada 1 wykwalifikowany opiekun. Dodatkowo nad prawidłowym przebiegiem programu wyjazdu czuwa kierownik.

- Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowych (np. choroby dziecka). Ubezpieczenie to można wykupić w momencie dokonywania rezerwacji imprezy (wybierając dopłatę Ubezpieczenie wszystkich uczestników od kosztów rezygnacji wg OWU KR Standard Signal Iduna).

- Połączenia antenowe z innych miejscowości odbywają się przy min. 8 osobach. Potwierdzenie połączeń antenowych odbywa się na 7 dni przed datą rozpoczęcia imprezy. Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane mikrobusami lub transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej i po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez Organizatora imprezy.

- Faktury za pobyt wystawiamy nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem na prośbę klienta, w celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/faktury

- Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie www.indexpolska.com.pl/uwagi_dla_podroznych

- Na stronie www.indexpolska.com.pl/warto_wiedziec znajdą Państwo szczegółowe informacje i porady dotyczące wyjazdów na kolonie, obozy i zimowiska (formalności, listy bagażu, ważne informacje dotyczące transportu, zakwaterowania, kadry, zgłoszeń do kuratorium itp.).