OBÓZ MŁODZIEŻOWY W GRECJI - KORFU - HOTEL KAVOS *** - SAMOLOTEM:


ZALETY:


- hotel z basenem,
- atrakcyjna cena,
- piękna wyspa

KORFU:


Korfu, czyli Kerkyra, to doskonałe miejsce dla tych, którzy pragną dobrze wypocząć i spędzić aktywnie swój urlop. Zielona górzysta Korfu leży między obcasem włoskiego buta a zachodnim wybrzeżem Grecji. Większość górzystego obszaru wyspy porastają lasy i gaje oliwne. Zabieramy Was do malowniczego greckiego miasteczka na południu wyspy – Kavos gdzie będziemy się bawić w prawdziwie greckim stylu. Miejscowość ta słynie z tego, że jest to jedno z najbardziej imprezowych miejsc na wyspie! To kurort dla młodych ludzi, a codzienna impreza trwa do białego rana. Oczywiście nad wszystkim czuwać będzie nasza kadra, z którą nie sposób się nudzić.

ZAKWATEROWANIE:


HOTEL KAVOS *** - Hotel usytuowany jest przy plaży oraz w bardzo blisko imprezowego centrum Kavos. Oferuje on czynny w sezonie odkryty basen i otoczony ogrodem taras słoneczny. Pokoje typu Studio (z możliwością dostawki) - funkcjonalnie urządzone, 23 4-osobowe, z łazienką (wc i prysznic), każdym studiu znajduje się kuchnia wyposażona w podstawowy sprzęt kuchenny. W pomieszczeniach ogólnodostępnych można korzystać z bezpłatnego WiFi, na miejscu można pograć w bilard oraz dostępna jest wypożyczalnia samochodów.

TRANSPORT:


Samolot czarterowy z Warszawy oraz transfery lotnisko-hotel-lotnisko.

RAMOWY PROGRAM PODRÓŻY:


Dzień 1
Przylot do Korfu. Transfer z lotniska do Kavos. Zakwaterowanie w Hotelu, kolacja.
Dzień 2 - 7
Śniadania, czas wolny, plażowanie, obiad, kolacja. Aktywności i wyjścia do klubu, możliwość uczestnictwa w wycieczkach fakultatywnych, wspólna integracja.
Dzień 8
Wykwaterowanie z Hotelu. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski, przylot do Warszawy nad ranem

Podany program ma charakter ramowy i poszczególne punkty mogą ulec zmianie, zamianie lub wykreśleniu w zależności od warunków czasowych i pogodowych.

WIEK UCZESTNIKÓW:


14-18 lat

CENA ZAWIERA:


- 7 noclegów w hotelu***
- 7 śniadań w hotelu, 7 obiadów, 7 kolacji
- Przelot w dwie strony na trasie Warszawa - Korfu - Warszawa
- Transfer lotnisko - hotel - lotnisko
- Klimatyzację w pokojach
- Opłaty lotniskowe
- Opieka kadry
- Program animacyjny
- Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
- Ubezpieczenie NNW + KL
- Opłatę klimatyczną

CENA NIE ZAWIERA:


- transferów na lotnisko w Polsce (za dopłatą)
- wycieczek fakultatywnych
- świadczeń nie wymienionych w ofercie

WYCIECZKI FAKULTATYWNE:


- Paxos i Antipaxos (32 EUR)
- Cudowna wyspa Korfu (40 EUR)
- Aqua Land (40 EUR)

UWAGI:


- Każdy uczestnik obozu musi mieć przy sobie ważny dokument tożsamości uprawniający go do przekroczenia granicy - dowód osobisty lub paszport! Dokument ten musi być ważny minimum 90 dni od daty powrotu!

- Limit bagażu 20 kg + 5 kg bagaż podręczny.

- Zalecamy również posiadanie karty EKUZ (Karta Europejskiego Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej w oddziałach wojewódzkich NFZ).

- Na obozy krajowe prosimy o zabranie legitymacji szkolnej. W przypadku imprez z dojazdem koleją legitymacja szkolna jest warunkiem przyznania biletu ze zniżką.

- KARTA KWALIFIKACYJNA (oryginał) musi być dostarczona do biura max. do 2 tygodni przed wyjazdem, aby uczestnik mógł wyjechać na obóz. Kartę można pobrać ze strony www.indexpolska.com.pl/PDF/karta_zim_kol.pdf

- Na obozy mogą jeździć uczestnicy pełnoletni (z klas maturalnych). Osoby pełnoletnie podpisują obowiązkowo oświadczenie o przestrzeganiu zasad obozu. Oświadczenie można pobrać ze strony www.indexpolska.com.pl/PDF/osw_os_pelno.pdf

- Przybliżoną godzinę powrotu oraz kontakt do kierownika kolonii podajemy na zbiórce w dniu wyjazdu.

- Uczestnicy kolonii/obozu podzieleni są na 15-20 osobowe grupy w zależności od wieku. Na każdą grupę przypada 1 wykwalifikowany opiekun. Dodatkowo nad prawidłowym przebiegiem programu wyjazdu czuwa kierownik.

- Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowych (np. choroby dziecka). Ubezpieczenie to można wykupić w momencie dokonywania rezerwacji imprezy (wybierając dopłatę Ubezpieczenie wszystkich uczestników od kosztów rezygnacji wg OWU KR Standard Signal Iduna).

- Połączenia antenowe z innych miejscowości odbywają się przy min. 8 osobach. Potwierdzenie połączeń antenowych odbywa się na 7 dni przed datą rozpoczęcia imprezy. Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane mikrobusami lub transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej i po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez Organizatora imprezy.

- Faktury za pobyt wystawiamy nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem na prośbę klienta, w celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/faktury

- Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie www.indexpolska.com.pl/uwagi_dla_podroznych

- Na stronie www.indexpolska.com.pl/warto_wiedziec znajdą Państwo szczegółowe informacje i porady dotyczące wyjazdów na kolonie, obozy i zimowiska (formalności, listy bagażu, ważne informacje dotyczące transportu, zakwaterowania, kadry, zgłoszeń do kuratorium itp.).